ENTUZJAZM i KOMPETENCJE

CorCode to prężny zespół z branży Automotive. Łączymy entuzjazm i świeże spojrzenie na problemy sektora rent a car, z kilkuletnim doświadczeniem przy tworzeniu oprogramowania do obsługi wypożyczalni samochodów. Nasz system to owoc dogłębnej analizy rynku wynajmu samochodów oraz bliskiej współpracy z Klientami. Pozwoliło to stworzyć produkt dokładnie oczekiwany przez branżę rent a car.
Nasz autorski system zapewnia wysoką jakość obsługi klientów wypożyczalni, przy jednoczesnym ograniczeniu kosztów prowadzenia działalności. Pozwala na automatyzację procesów biznesowych oraz przejrzyste raportowanie wyników przetwarzania danych. Posiada także mechanizmy wykrywające fraudy i poprawiające wskaźniki ekonomiczne.

Coding Your Core ADVANTAGE

Budowane przez nas rozwiązania technologiczne wykorzystują inteligentne algorytmy, prognozowanie oraz systemy business intelligence. Wyróżniamy się dogłębną znajomością procesów biznesowych zachodzących w wypożyczalniach samochodów. 

 

Naszą misją jest zapewnienie przewagi konkurencyjnej naszym Klientom w sektorze wynajmu samochodów, dzięki zaawansowanym oraz zindywidualizowanym rozwiązaniom informatycznym opartym o algorytmikę i automatyzację. Nasz kompleksowy, algorytmiczny system zarządzania wypożyczalnią to o wiele więcej niż standardowy program dla wypożyczalni samochodów…

PASJA  MOTORYZACYJNA

Interesujemy się nie tylko wynajmem samochodów, ale także sportową stroną motoryzacji. Wspieramy kierowcę rajdowego Marcina Kacperka w Górskich Samochodowych Mistrzostwach Polski.
Relacja 1 z GSMP 2021.
Relacja 2 z GSMP 2021.